תפריט

אודות

contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us contact us
צילום: אבישי פינקלשטיין

כילד אני זוכר שתמיד הבית שלנו היה בשיפוצים, תמיד היו קבלנים, תמיד רעש של מסורים, נראה לי שהמטבח שלנו התחלף למעלה מ-15 פעמים… בעצם נולדתי לתוך אתר בנייה”.
נעים מאוד אני ליעד יוסף, מכוכבי הדור החדש של מעצבי הפנים בישראל, מביא איתי גישה מקורית, חדשנית ורעננה לעולם העיצוב. נולדתי בצפון, במושב מרגליות שעל גבול הלבנון. הסטודיו עובד בכל הארץ ובכל המרץ, עם למעלה מעשור של עשייה ומאות לקוחות מאושרים ומרוצים.

העבודה בפרויקטים שונים ומגוונים מביאה תוצאות מרהיבות, כל פרויקט מאופיין בייחודיות שלו ובסגנון עיצובי מודרני, שנבחר עבורו תוך דגש על האני מאמין שלי: 80% לקוח 20% עיצוב, את כל הלקוחות אני דואג להכיר באופן אישי, לחקור עליהם, ללמוד אותם, להכיר את הצרכים שלהם, את האהבות שלהם, את החוזקות שלהם, את הסודות שלהם ובעיקר את החלומות שלהם ואחרי כל זה מה כבר נשאר? לעצב? קטן עליי. הסטודיו מתכנן ומעצב בתים פרטיים, דירות יוקרה ולופטים. ולקהל המסחרי : מתחמי קניות, אולמות תצוגה, מסעדות ובתי מלון. כל פרויקט מלווה בקונספט שלו, הוא מתחיל ברעיון ומסתיים כשהווילון תלוי והצמחים פורחים והמגבות כבר בארון…

העבודה עם חומרים שונים וחדשים וההיכרות עם כל אחד מהם היא שהופכת את העיצוב לשונה ומוקפד, כל צוות הסטודיו נחשף בכל עת לחומרים החדשים ביותר שיוצאים בשוק ולומדים אותם בצורה הכי יסודית שאפשר, לכל לקוח בסטודיו מצוות מנהל פרויקט לטובת פיקוח עליון מה שהופך את העבודה בשטח לפשוטה,יעילה ונעימה.
בשנים האחרונות הפך ליעד לכוכב רשת ומשפיען בתחום עיצוב הפנים בישראל והקים את קהילת “החמודות המתוקות” עם מעל 60 אלף עוקבים ברשתות החברתיות .זכה בפרסים ראויים ובניהם: “המעצב המבטיח” מופיע על מסכי הטלוויזיה ועבודותיו מסוקרות בעיתונות ישראלית ובינלאומית.

להצעת מחיר
השאירו פרטים

המשך
צריך ייעוץ והכוונה?
שלום!
לייעוץ מקצועי לחצו על המשך